Volgende wedstrijd STEVO 1
Zondag 09 Maart 2025 - 14:00
 vs 

Zoektocht naar trainer STEVO 1 duurt voort…….

geplaatst op: 06-06-2014

Het is geen publiek geheim dat STEVO met Hans Bossink zo’n 5 weken geleden een principe overeenkomst heeft gesloten om bij STEVO de A-selectie te gaan voorzien van oefenstof. De enige voorwaarde was dat Bossink´s huidige vereniging SDC’12 een opvolger voor hem kon vinden. In dat laatste is SDC’12 helaas niet geslaagd……. Hetgeen betekent dat SDC’12 derhalve ook Hans Bossink aan zijn toezegging voor het seizoen 2014/2015 heeft moeten houden.

Het siert Hans Bossink dat hij zich uiteindelijk aan zijn eerder gegeven woord houdt en ook komend jaar bij SDC’12 als trainer doceert.

TC en bestuur van STEVO zijn meer dan druk doende om de vacante positie van trainer bij STEVO spoedigst mogelijk in te vullen.

STEVO-bestuur.

Stand 1ste klasse H

 
Combiglas Woertman natuursteen Jeugdsponsor Fyon